Galvė P

Nauja prekė

3cm - Elastinis poliuretanas
Kišeninių spyruoklių branduolys.
2cm - lateksuotas kokosas.
Vidutinis kietumas.
Vartomas.
Užvalkalas nuvelkamas, skalbiamas iki 40°C.
Aukštis 19cm. Galimi nestandartiniai matmenys.

Smulkiau

€ 189,00 su PVM

Charakteristikos

Pristatymas Čiužinių gamyba ir pristatymas trunka iki 25d. Pristatymas Lietuvoje Nemokamas, išskyrus Kuršių Neriją.
Apmokėjimas Apmokėjimas galimas pavedimu pagal gautą sąskaitą arba grynais pristatymo metu vairuotojui. Mokant vairuotojui prisidės 3€ suma, tai kurjerių paslaugos (pinigų priėmimo ir perdavimo) mokestis.
Grąžinimas Visos prekės kurios pasirenkamos pagal plotį, ilgį ir storį yra gaminamos tik po užsakymo patvirtinimo, todėl grąžinimas yra galimas tik tų prekių kurių ilgis yra 200cm.

Apie prekę

Tai HR tipo putų poliuretano, kokoso ir "Pocket" spyruoklių derinys. "Pocket" tai kišeninis 6,5 vijų spyruoklinis blokas, kurio spyruoklės pagamintos iš 1,8 mm storio grūdintos spyruoklinės vielos. Kiekviena spyruoklė talpinama į neaustinės medžiagos maišelį, spyruoklės tarpusavyje nesusiusios. Viename kvadratiniame metre yra apie 260vnt ivilktų spyruoklių. Čiužinį iš vienos pusės dengia 3cm vidutinio kietumo Hr tipo putų poliuretano, iš kitos pusė 2cm lateksuoto kokoso pluošto sluoksnis. Hr tipo putų poliuretano sluoksnis suteikia minkštumo, o kokoso sluoksnis suteiks stabilumo ir vėsumo šiltuoju metu. Dėka atskiro kiekvienos spyruoklės veikimo čiužinys puikiai prisitaiko prie kūno padėties. Sluoksnių perdengimui naudojama neaustinė kamšytinė medžiaga. Ši čiužinio sudėtis leidžia savaime vėdintis, nekaupti šilumos bei drėgmės, miegodami mažiau prakaituosite. Hr tipo putų poliuretanas ir kokosas pasižymi antialerginėmis savybėmis, juose nesiveisia grybeliai, bakterijos bei dulkių erkutės.
Čiužinys apvilktas švelniu trikotažiniu užvalkalu kuris daigstytas putlia neaustine medžiaga. Ši medžiaga antialerginė, todėl ji neleis veistis namų dulkių erkutėms.
Užvalkalas turi užtrauktuką, todėl jį nesunkiai išskalbsite ar išvalysite sausuoju būdu.
Galimybė naudoti abi puses.
Čiužinio aukštis 19cm

Pristatymas Lietuvoje Nemokamas (išskyrus Kuršių Nerija).
Gamyba ir pristatymas: 5-25d.

Priedai

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: