Pakeliama lova Jūsų Miegamajame
 
Pakeliama Lova Jūsų Miegamajam
 

Jei Jūsų miegamasis kambarys nėra didelis ir Jums trūksta erdvės patalpinti pilnavertę miegamąją lovą arba dėl tos pačios priežasties Jūs sujungiate miegamąjį kambarį su svetaine, tuomet pats racionaliausias ir optimaliausias sprendimas bus įsigyti pakeliama lovą lovą-spintoje.

Iš pirmo žvilgsnio Jums gali atrodyti, jog sutaupyti vietos gali ir sofa, tačiau tai klaidingas palyginimas. Sofa nesuteiks Jums ortopedinės kūno padėties miego metu, kas yra labai svarbu Jūsų stuburui. Todėl rekomenduojame rinktis patobulintą sofos-lovos variantą: Sofa lova su pakeliama lova.
Dienos metu Jūs galėsite panaudoti laisvą  kambario erdvę, o naktį Jūsų spinta pavirs puikia patogia lova, padovanosiančia Jums pilnavertį poilsį.

Vidiniai lovos-spintos įrengimai numato vietą ir visų reikalingų miegui patalų pasidėjimui. Sumontuotos apšvietimo lempos leis mėgautis knygos skaitymu vakare. Ši lova nekaupia dulkių po savimi kadangi yra pakeliama, o jos pagrindas lengvai valomas. Todėl tokia lova ypač tinka alergiškiems žmonėms.

Taupykite savo erdvę, laiką bei stiprinkite sveikatą su pakeliama lova – lova-spintoje.

www.lovaspintoje.lt